Maijs 2021

Pārdaugava
atpakaļ
Olimpiskā diena 2021
Bērni zīmē mieru
Eiropas diena 2021

 


Septembris 2020
Oktobris 2020
Novembris 2020
Decembris 2020
Janvāris 2021
Februāris 2021
Marts 2021
Aprīlis 2021
Maijs 2021

Laodzi
Sokrat
Hitlers
K. Marks
K. Ulmanis

maijs 2021

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

05.05.2021

Vecāku sapulce

Administrācija

Keiča L.V.

Dote S.A.

Semjonova Z.G.

Kanclere Z.A.

0-B kl. vecāki

19:00

ZOOM

06.05.2021

Fotografēšanās

T. Moisejeva

V. Šamanova

T. Petrosjana

9.A

9.B

no 9:00

06.05.2021

Vecāku sapulce

Administrācija

Bugaldere K.J.

Doroščonoka Ž.V.

Dote S.A.

Semjonova Z.G.

Kanclere Z.A.

0-C kl. vecāki

18:00

ZOOM

06.05.2021

Vecāku sapulce

Administrācija

Frolova I.V.

Dote S.A.

Semjonova Z.G.

Kanclere Z.A.

0-A kl. vecāki

19:00

ZOOM

08.05.2021

Eiropas  diena 2021

Moisejeva T.V.

kl.audz.

1.-9. kl. skolēni

no 9:00

10.05.2021

APP atskaite 2020./21.

I.V. Kozlova

11.05.2021

Lekcija par veselīga dzīvesveida izvēli, motivāciju sevi pilnveidot fiziski un intelektuāli savu mērķu sasniegšanai.

Liena Bizūne

8.B kl.skolēni

13:20 - 14:00

ZOOM

15.05.2021

Starptautiskais konkurss.

Tēma: "Pasaules bērni zīmē mieru"

I.V. Kozlova - dir.vietn.

T.V. Moisejeva

L. Bizūne

I. Aleksandrenkova

K. Ņikitina

M. Kasatkins

Jaunogres vidusskola

 

11:00 - 17:00

ZOOM

19.05.2021

Izlikt starpvērtējumus

I.V. Kozlova - dir.vietn.

9.A

9.B

19.05.2021

"Latvijas skolas soma"

Mūzikas lekcija

Tēma: “Vivaldi – vairāk nekā tikai gadalaiki”  https://youtu.be/hMZ0cNkEOjU1

 Inna Davidova
 

Tatjana Moisejeva,

Elvira Gameršmidte,

L. Renge,

I. Mūrniece,

R. Vetruka

7.A, 7.B, 7.С
 

10:00 – 13:00

Teams

on-line

19.05.2021

Centralizētais eksāmens

Latviešu valodā.

I.V. Kozlova - dir.vietn.

I. Mūrniece,

L. Koreļska

N. Podskočija

9.A

9.B

20.05.2021

"Latvijas skolas soma"

Mūzikas lekcija

Tēma: “Hendelis – savējais svešinieku vidū”

https://youtu.be/29HhJYfLLW81

 Inna Davidova
 

Tatjana Moisejeva,

Elvira Gameršmidte,

L. Bizūne

D. Gžibovska

8.A, 8.B
 

10:00 – 13:00

Teams

on-line

20.05.2021

"Latvijas skolas soma" koordinatoru sanāksme

V. Zdanovska

T. Moisejeva

15:00 – 17:30

Teams

on-line

21.05.2021

Olimpiskā diena 2021.

Golmeistere Astrīda

Jūra Linda

T. Moisejeva

P. Birjukovs

R. Rutkovska

O. Gubkina

K. Bugaldere

kl.audz.

M. Semjonova

L. Bizūne

1.-9. kl. skolēni

no 9:00

24.05.2021

"Latvijas skolas soma"

Mūzikas lekcija

Tēma: “Bahs – mūzikas valdnieks

https://youtu.be/O1XU8xv5SbQ1

 Inna Davidova
 

Tatjana Moisejeva,

Elvira Gameršmidte,

T. Petrosjana

V. Šamanova

9.A, 9.B
 

10:00 – 13:00

Teams

on-line

25.05.2021

Pedagoģiskā sēde.

Administrācija

1.-4. kl. skolotāji

12:00 - 14:30

TEAMS

26.05.2021

"Latvijas skolas soma"

Cirks

Valērijs Komisarenko

Tatjana Moisejeva

kl.audz.: O. Tavkiņa, N. Rutjana

1.A, 1.B
 

9:30

on-line

26.05.2021

"Latvijas skolas soma"

Cirks

Valērijs Komisarenko

Tatjana Moisejeva

kl.audz.: I. Bortnoviča, N. Kondratjeva

1.C, 2.A
 

10:30

on-line

26.05.2021

"Latvijas skolas soma"

Cirks

Valērijs Komisarenko

Tatjana Moisejeva

kl.audz.: L. Ovsijenko, N. Podskočija

2.B, 2.C

11:30

on-line

26.05.2021

Подготовка интерактивного мероприятия.

Tēma: "Динабургская крепость"

1.daļa

Igors Vatolins

Tatjana Moisejeva

A. Zamerovskis

 

15:00 - 20:00

27.05.2021

Подготовка интерактивного мероприятия.

Tēma: "Ziepniekalns. Mārupītes krastos. Latvijas skulptūras.”

1.daļa

Igors Vatolins

Tatjana Moisejeva

Olga Gubkina

A. Zamerovskis

 

09:00 - 12:30

 

 

27.05.2021

Pedagoģiskā sēde.

Administrācija

5.-9. kl. skolotāji

15:00 - 16:30

TEAMS

27.05.2021

 

Виртуальная театральная мастерская

"Poteha"

Vladimirs Ostapenko

Tatjana Moisejeva

kl.audz.

6.kl.

13:00

on-line

 

28.05.2021

 

Mācību ekskursija

Tēma: “Mārupītes krastos. Latvijas skulptūras”

1.daļja

 

Literatūra, Latvijas vēsture, Vizuālā māksla

Igors Vatolins

Tatjana Moisejeva

kl.audz.: V. Kaškarova, Ž. Doroščonoka, R. Gukova, L. Keiča

Olga Gubkina

I. Dobičins

3.-4.kl.

10:30

on-line

 

 

 

28.05.2021

 

Mācību ekskursija.

"Динабургская крепость"

Literatūra, Latvijas vēsture, Vizuālā māksla

Igors Vatolins

Tatjana Moisejeva

kl.audz.: I. Frolova, J. Vaļejeva, J. Černakova

Arturs Zamerovskis

4.-5.kl.

13:00

on-line

 

28.05.2021

 

Исторический клуб

Tēma: Nikolajs Rerihs

1.daļa

Anatolijs Sokols

Tatjana Moisejeva

16:00 - 20:00

 

MĀCĪBU GRĀMATU SARAKSTS 2021/2022 m.g.

Ļ. Koreļska

___.05.2020

Mācību grāmatu nodošana

Bibliotekāre,  Klases audz.,

5.-6.-7.-8.-9. kl.

pēc grafika

Bibliotēka

 

___.05. 2020

Mācību grāmatu nodošana

Bibliotekāre,

Klases audz.

1.-2.-3.-4. kl.

pēc grafika

Bibliotēka

29.05.2021

Sapulce. Tēma: Skolas soma

T. Moisejeva

1.-9. kl. skolotāji

14:00

on-line / off-line

31.05.2021

Pēdējais zvans 2020./2021

T. Moisejeva

O. Gubkina

K. Bukaldere

P. Birjukovs

L. Jūra

A. Golmeistere

Z. Kanclere

I. Kozlova

1.-2.kl.

kl.audz.

9:30

31.05.2021

Pēdējais zvans 2020./2021

T. Moisejeva

O. Gubkina

K. Bukaldere

P. Birjukovs

L. Jūra

A. Golmeistere

Z. Kanclere

I. Kozlova

3.-4.kl.

kl.audz.

10:30

31.05.2021

Pēdējais zvans 2020./2021

T. Moisejeva

O. Gubkina

K. Bukaldere

P. Birjukovs

L. Jūra

A. Golmeistere

Z. Kanclere

5.-6.kl.

kl.audz.

11:30

31.05.2021

Pēdējais zvans 2020./2021

T. Moisejeva

O. Gubkina

K. Bukaldere

P. Birjukovs

L. Jūra

A. Golmeistere

Z. Kanclere

7.-8.kl.

kl.audz.

12:30

31.05.2021

Klases stundas.

Kl. audz.

1.-9. kl. skolēni

9:00 - 14:00

on-line / off-line

31.05.2021

LTV7

Latvijas televizija par

Rīgas Pārdaugavas pamatskolu.

 

J. Kopilova

T. Moisejeva

skolēni, vecāki

01.06.2020 - 31.08.2020

Vasaras brīvdienas

skolēni

no 1. jūnija līdz 31. augustam 2021.g.

02.06.2021 -

30.06.2021

 

Интерактивная выставка репродукций Николая Рериха

O. Gubkina

T. Moisejeva

холл 1 этажа

 

02.06.2021

Встреча с художником-графиком Мариной

I. Kozlova

T. Moisejeva

13:00

02.06.2021

Встреча с математиком-программистом Юрием

I. Kozlova

T. Moisejeva

13:00

03.06.2021

Подготовка интерактивного мероприятия.

Tēma: "Ziepniekalns"

2.daļa

Igors Vatolins

Tatjana Moisejeva

Olga Gubkina

A. Zamerovskis

 

13:00

10.06.2021

Iestājeksāmeni 10.klase

I.V. Kozlova - dir.vietn.

9.A

9.B

07.06.2021

 

Исторический клуб

Tēma: Nikolajs Rerihs

2.daļa

Anatolijs Sokols

Tatjana Moisejeva

12:00 - 16:00

 

7-11.06.2021

Подготовка к Выпускному 9-х классов.

D. Vaikule-Gžibovska

L. Bizūne

8.A

8.B

11.06.2021

Izlaidums 2021
 

T. Moisejeva,

I. Šinkareva

I. Kozlova

T. Petrosjana

V. Šamanova

L. Bizūne

O. Gubkina

9. kl. skolēni

14.06.2021 Dokumentu nodošana

I. Šinkareva

I. Kozlova

T. Moisejeva

Bukaldere
Doroščonoka
Gukova
Kaškarova
Podskočija
Prohorenko
Tavkiņa

9:00 - 16:00

    11.06.2022

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

 pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ