Decembris 2020

Pārdaugava
atpakaļ
Vecāku padome 2020
Pleskava 2020

On-line skola

Laodzi
Sokrat
Hitlers
K. Marks
K. Ulmanis
Konfūcijs


Septembris 2020
Oktobris 2020
Novembris 2020
Decembris 2020
Janvāris 2021
Februāris 2021
Marts 2021
Aprīlis 2021
Maijs 2021

 

 

Erasmus+ 2014-2016

 

 

decembris 2020

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

__.12.2020

Rajona 2.posma Vēstures olimpiāde.

V. Šamanova

V. Eberts,

Ņ. Obrazcovs

01.12.2020

Atklātā fakultatīvā nodarbība.

Kokapstrādē.

 

V. Filins

T. Moisejeva

 

4. kl. skolēni

14:00

01.-02.-03.12. 2020

Zinātniskais metodiskais on-line  seminārs Baltijas un Baltkrievijas valstu  skolotājiem

„VĒRTĪBU ORIENTĀCIJU FORMĒŠANĀS MĀCOTIES HUMANITĀRĀ CIKLA PRIEKŠMETUS” projekta “Pārvarot robežas” ietvaros.

A. Razumovska,

I. Šinkareva,

T. Moisejeva

Skolotaji

no 15:00 līdz 19:30

ZOOM

decembris 2020

INTEREŠU IZGLĪTĪBA

Balles dejas

Olga Gubkina

skolēni

02.12.2020

Atklātā fakultatīvā nodarbība.

Šaha klubs.

 

M. Storožakovs

T. Moisejeva

 

3. kl. skolēni

8:15

02.12.2020

On-line fakultatīvā nodarbība.

Tēma: Laodzi

A. Sokols

T. Moisejeva

I. Šinkareva

O. Gubkina

7.-.8.-9. kl. skolēni

03.12.2020

Vecāku padome (on-line)

I. Šinkareva

T. Moisejeva

I. Freimane

Vecāki

19:00

Zoom

04.12.2020

On-line fakultatīvā nodarbībā.

Tēma: Ekonomika

K. Bukaldere

T. Moisejeva

I. Šinkareva

7.-.8.-9. kl. skolēni

04.12.2020

Fakultatīvā nodarbība.

Kokapstrādē un metālapstādē

 

V. Fiļins

skolēni

05.12.2020

On-line fakultatīvā nodarbībā.

Tēma: Konfūsijs un konfūcianisms

A. Sokols

T. Moisejeva

I. Šinkareva

7.-.8.-9. kl. skolēni

05.12.2020

Izstāde.

Zooloģiskais dārzs

O. Tavkiņa

1.A

no 05.12.2020

Izstāde.

Keramikas pulciņa audzēkņu darbi.

 

L. Bizune

 

 

skolēni

no 05.12.2020

Izstāde.

Kokapstrādēs pulciņa audzēkņu darbi.

V. Filins

 

 

skolēni

no 08.12.2020

Skolas dekorēšanas Ziemsvētkiem

L. Bizūne

skolēni

08.12.2020

Erasmus+  svētki

SATIKŠANĀS KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!

L. Renge

 

T. Moisejeva

I. Šinkareva

no 15:00 līdz 17:00

on-line

10.12.2020

Mājturība un tehnoloģijas

L. Grišina

 skolēni

no 15:00 līdz 17:00

10.12.2020 Vokālais ansablis E. Gameršmidte skolēni

11.12.2020

On-line sanāksme

RD IKSSD

I. Šinkareva

9:00 - 12:00

11.12.2020

UP2B – 4th Transnational Online Meeting

L. Renge

T. Moisejeva

I. Šinkareva

12:30

on-line

 

16.12.2020

On-line skola.

Ķīmija un Televīzija.

Tēma:

Tatjana Petrosjana

T. Moisejeva

7.-.8.-9. kl. skolēni

no 15:00 līdz 17:00

16.12.2020

On-line fakultatīva nodarbība.

Tēma: Sokrat

A. Sokols

T. Moisejeva

I. Šinkareva

7.-.8.-9. kl. skolēni

18.12.2020

Jaungada Šovs

T. Moisejeva

O. Gubkina

L. Stubure

A. Golmeistere

K. Bukaldere

 

1.-2.-3.-4.kl. skolēni

pēc grafika no 10:00

Skolas pagalms

 

18.12.2019

Klases stundas

klases audz.

5.-9. kl.

no 9:00

on-line

19.12.2020  - 04.01.2020

Ziemas brīvdienas – no 19. decembra līdz 4. janvārim

 

    11.06.2022

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

 pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ