Novembris 2018

Pārdaugava
atpakaļ
Izmēģini!
Profesija 2018
Konditora profesija
Izstāde Latvija 100
N. Nosovs un varoņi
Pleskavas sem. 2018
Zim. izstāde. Nosovs
14.11.2018 Stafetēs
Lekcija 30.11.2018
Mediķa prof-ja
Izstāde Staro Rīga
Mana Latvija
Tikš. ar Olaines MTK
Kara muzejs 5.A, 5.B
Kara muzejs 5.C 8.A

Dabas muzejs 1.A

Septembris 2018
Oktobris 2018
Novembris 2018
Decembris 2018
Janvāris 2019
Februāris 2019
Marts 2019
Aprīļis 2019
Maijs 2019
Jūnijs 2019

 

novembris 2018

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

novembris 2018.g.

Izstāde "Latvija 100"

L. Bizūne

skolēni,

skolotāji,

vecāki

skolā

05.11.2018.g.

Informatīvo sanāksme

I. Šinkareva

A. Audrups

T. Moisejeva

I. Freimane

Skolotāji

8:15

214. kab.

06.11.2018.g.

Skolēnu padome

Z. Kanclere,

A. Aleksejeva

2-3 sk. no k.kl.

14:05

214. kab.

09.11.2018.g.

Kara muzeju un piedalīsies izglītojošā nodarbībā ''Lāčplēša leģendas''

L. Renge,

J. Černakova

5.C, 8.B kl.

Kara muzejs

13-15.11. 2018.g.

Vēstures lektoriju cikls

Tema: Latvijai 100 gadi

V. Šamanova

skolēni 7.A

2.-9.kl. skolēni

pēc grafika

12.11.2018.g.

Izstāde "Mana Latvija"
 

L. Grišina

skolā

13.11.2018.g.

Kara muzeju un piedalīsies izglītojošā nodarbībā ''Lāčplēša leģendas''

I. Mūrniece,

R. Vetruka

5.A, 5.B kl.

Kara muzejs

10:00 - 12:00

 

 

 

 

13.11.2018.g.

Izstāde "Latvijas daba"

L. Grišina

skolā

13.11.2018

Izstāde.

Staro Rīga.

Gaismas festivāls.

L. Bizūne


 

Skolā

1.st.

14.11.2018.g.

Zemgales pr-tas skolu stafetēs "Drošie un veiklie" A. Golmeistere

2.-5. klašu komanda

V vieta

47. vidusskola

16.11.2018.g.

Klases stundas.

Tema: Kā svinēsim Latvijas 100. dzimšanas dienu?

Klases audzinātājs.

Skoleni

9:00

16.11.2018.g.

Svinīgais pasākums veltīts 18 novembra - Valsts svētkiem. Koncerts.

E. Gameršmidte

O. Gubkina

5. - 9. kl, skoleni

10:00

aktu zālē

 

16.11.2018.g.

Svinīgais pasākums veltīts 18 novembra - Valsts svētkiem. Koncerts.

E. Gameršmidte

O. Gubkina

1. - 4. kl, skoleni

11:00

aktu zālē

21.11.2018

Latvijas Dabas muzejs apmeklēšana.

V. Kaškarova

1.A kl. skolēni

Dabas muzejs

13:00 - 14:00

 

 

 

 

18.11.2018 - 30.11.2018

Zemēšanas Izstāde

Tēma: N.N. Nosovs un viņa varoņi.

J. Vaļejeva

1.-2.-3.-4. kl. skolēni

1.st skolā

22.11.2018 - 23.112018

Zinātniski – metodiskā semināra valodas skolotājiem Latvijā
“KRIEVU VĀRDS MŪSDIENU IZGLĪTĪBAS TELPĀ”

S. Mazurs,

A. Razumovska,

T. Moisejeva

I. Šinkareva,

T. Pulle

I. Kareļina

skolotāji

PDPS,

47. vidusskola,

Anniņmūižas vsk

214.kab.

 

Pļeskava

 

 

23.11.2018

Radošas pasākums.

Tēma: N.N. Nosovs un viņa varoņi.

J. Vaļejeva

1.-2.-3.-4. kl. skolēni

9:50

Aktu zāle.

23.11.2018

Latvijas Nacionālās  bibliotēka - vizuālas studijas "Varavīksne" izstāde.

L. Bizūne

Skolā

2.st.

23.11.2018

Karjeras nodarbība  par izpratnes veidošanu un profesiju izvēli.

Jolanta Priede

L. Grišina

4.A, 4.B, 4.C

26.11.2018.g

Tikšanās ar Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas pārstāvjiem

I. Mūrniece

9.A, 9.B kl. skolēni

214. kab.

10:40 - 11:20

28.11.2018

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs

O. Domaševska

2.A kl. skolēni

 

11:00 - 12:00

Rīga, Hanzas iela 5

28.11.2018

Karjeras nodarbūbas sastītas ar profesiju klāstu inženierzinātnē.
 

Latvijas Zinātnes apvienības centra ZINOO pārstāvji.

L. Grišina

2.A, 2.B

Larisa Keiča,

A. Desjatnikova    

29.11.2018

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA

Izstāde  "Oforta zelta laiki 17. gadsimta holandiešu grafika"

L. Bizūne

6.B

14:00 - 15:00

Doma laukums 6, Rīga, LV-1050, Latvija

29.11.2018.g

Atvērto durvju diena skolā

Administrācija,

skolotāji

 

vecāki

 

Skolā

no 16:00 līdz 19:00

 

29.11.2018.g

Выступление на Радио Baltcom директора школы Шинкаревой И.А.

Тема: Современные стандарты образования.

A. Osmalovskaja

I. Šinkareva,

K. Čekušins

12:00

29.11.2018.g

Rīgas pilsētas

Bioloģijas 41. olimpiāde

T. Petrosjana,

T. Moisejeva

A. Aleksejeva,

N. Karteļa,

 J. Kožemjakina

10:00 - 14:00

401. kab.

 

30.11.2018.g

Lekcija.
Tēma: Meiteņu personīgā aprūpe

 

J. Kudrjavceva,

 

30.11.2018.g

Izrādes  "Кусака"  "KOSTKĀRE"

L. Andrejevs

R. Vetruka,

I. Mūrniece

5.A, 5.B

 

Teātris "OCA"

Čaka iela, 67/69

19:00

 

 

    16.01.2019

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

 pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ